Ketua dan Wakil Ketua

07 Jan

jon effreddi Nama : Jon Effreddi, S.H., M.H.
NIP : 196404021985031005
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina Utama Muda / (IV/c)
Jabatan : Ketua / Hakim Madya Utama
TMT : 11 Desember 2017
  Nama :
NIP :  
Pangkat/Gol.Ruang :  
Jabatan :  
TMT :  

Hakim

07 Jan

kartijono Nama : Kartijono, S.H., M.H.
NIP : 195904231992121001
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina Utama Muda / (IV/c)
Jabatan : Hakim Madya Utama
TMT : 7 Januari 2019
kristanto sahat hs Nama : Kristanto Sahat Hamonangan Sianipar, S.H., M.H.
NIP : 197403241999031003
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina / (IV/a)
Jabatan : Hakim Madya Pratama
TMT : 24 September 2018
vilia sari Nama : Vilia Sari, S.H., M.Kn.
NIP : 197701242001122002
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina / (IV/a)
Jabatan : Hakim Madya Pratama
TMT : 1 Maret 2017
ratna dianing wulansari Nama : Ratna Dianing Wulansari, S.H., M.H.
NIP : 197704272001122004
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina / (IV/a)
Jabatan : Hakim Madya Pratama
TMT : 31 Juli 2017
achmad wijayanto Nama : Achmad Wijayanto, S.H.
NIP : 197710082001121001
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina / (IV/a)
Jabatan : Hakim Madya Pratama
TMT : 28 Januari 2019
akhmad budiawan Nama : Akhmad Budiawan, S.H., M.H.
NIP : 197801272001121002
Pangkat/Gol.Ruang : Pembina / (IV/a)
Jabatan : Hakim Madya Pratama
TMT : 1 Maret 2017
hamdan saripudin Nama : Hamdan Saripudin, S.H.
NIP : 197607172002121005
Pangkat/Gol.Ruang : Penata Tk. I / (III/d)
Jabatan : Hakim Pratama Utama
TMT : 1 Maret 2017
m ismail hamid Nama : Muhammad Ismail Hamid, S.H., M.H.
NIP : 197610092002121004
Pangkat/Gol.Ruang : Penata Tk. I / (III/d)
Jabatan : Hakim Pratama Utama
TMT : 1 Maret 2017
cokia ana pontia o Nama : Cokia Ana Pontia O, S.H., M.H.
NIP : 197811062002121002
Pangkat/Gol.Ruang : Penata Tk. I / (III/d)
Jabatan : Hakim Pratama Utama
TMT : 1 Maret 2017
yunius manoppo Nama : Yunius Manoppo, S.H.
NIP : 197806012003121002
Pangkat/Gol.Ruang : Penata Tk. I / (III/d)
Jabatan : Hakim Pratama Utama
TMT : 1 Maret 2017
sigit susanto Nama :  Sigit Susanto, S.H., M.H.
NIP :  198105132003121001
Pangkat/Gol.Ruang :  Penata Tk. I / (III/d)
Jabatan :  Hakim Pratama Utama
TMT :  1 Maret 2017